dez man

Профілактична дезінфекція, дезінсекція, дератизація

phone icon
mail icon
mail icon
м. Івано-Франківськ
вул. Шевченка, 49
if map
bakteria icon
targan icon
muha icon
schur icon
home icon
Питання-відповідь
Через який час після обробки від гризунів можна знаходиться в приміщенні?
Під час обробки можна не залишати приміщення.
Написати адміністратору

Товариство з обмеженою відповідальністю «Профілактича дезінфекція, дезінсекція, дератизація»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Профілактича дезінфекція, дезінсекція, дератизація» є  закладом, який виконує комплекс дезінфекційних заходів - заходів щодо знищення у середовищі життєдіяльності людини збудників інфекційних хвороб (дезінфекція) та їх переносників - комах (дезінсекція) і гризунів (дератизація) на всіх категоріях об'єктів .

Нашим клієнтам ми пропонуємо допомогу у вирішенні питань, пов'язаних із забезпеченням санітарних вимог до приміщень будь-яких типів  за довгостроковими та одноразовими угодами. 

Завдяки застосуванню передових методів санітарної обробки приміщень та використанню сучасного   обладнання та ліцензійних препаратів  ми гарантуємо високу якість робіт. Професіоналізм, конфіденційність і індивідуальний підхід до кожного клієнта є основними принципами нашої роботи! 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Профілактича дезінфекція, дезінсекція, дератизація» внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Ми пропонуємо знищення гризунів (миші, щури), комах (таргани, клопи, оси, шершні, комарі, кліщі, мурахи, мухи, жуки, міль і т.д.).  Боремося зі шкідниками та хворобами сільськогосподарських культур, обробляємо сади і дачі, виробничі, складські, торговельні та інші приміщення. Проводимо обробку транспорту, що перевозить продукти харчування, сировину та сільсько-господарську прдукцію. 

Послуги проводяться - високоефективними препаратами -  всі препарати мають сертифікат МОЗ України , сучасним обладнанням та кваліфікованим персоналом.

Ми отримали  Ліцензію Міністерства охорони здоров’я України  від 29 вересня 2016 року №1009

 Гарантія на всі види робіт! Швидко, якісно, у зручний для Вас час!