dez man

Профілактична дезінфекція, дезінсекція, дератизація

phone icon
mail icon
mail icon
м. Івано-Франківськ
вул. Шевченка, 49
if map
bakteria icon
targan icon
muha icon
schur icon
home icon
Питання-відповідь
Скільки часу займає обробка від гризунів?
Залежно від площі об'єкту і зараженості, в середньому обробка 100 кв.м.от гризунів займає ЗО - 40 хв.
Написати адміністратору

Часті питання при обробці від комах

Наскільки ефективні використовувані препарати? - Препарати які застосовує наша компанія дуже ефективні, в 90 % випадків достатньо однієї обробки.

Через який час після обробки можна знаходиться в приміщенні? - У приміщенні можна перебувати після експозиції (рекомендовано 6-8 годин) і провітрювання (2 -5 годин).

Чи потрібно після обробки мити підлогу і через який час? - Після експозиції та провітрювання необхідно протерти столи, посуд, дверні ручки, вимикачі (тобто робочі поверхні, з якими Ви контактуєте). Через 10 годин - можна проводити генеральне прибирання приміщень, використовуючи звичайний миючий засіб або 2 % содовий розчин.

Чи шкідливо для людей і домашніх тварин? - Наші препарати, як і будь-яка інша "хімія" використовувана людьми, не є корисними, але при правильному їх використанні і дотриманні техніки безпеки не завдають шкоди людям і домашнім тваринам.

Скільки діє препарат після обробки? - У середньому від 3 місяців до 2 -х років (залежить від частоти прибирань, типу приміщень, а також від їх санітарного стану)

Як підготувати приміщення до обробки? - Прибрати: продукти харчування, засоби особистої гігієни, при обробці від клопів, прибрати постіль і відсунути від стіни ліжко або диван, перевернути килим. Накрити: посуд, акваріум, хутряні вироби.

Чи не залишаться плями і розводи на стінах, шпалерах, меблях? - Можливо, що на погано вбирають поверхнях залишаться невеликі сліди, які можна видалити через добу за допомогою вологої ганчірки.

Скільки часу займе обробка? - Залежно від площі об'єкту і зараженості, в середньому обробка від комах 100 кв.м. займає від 30-40 хв. Чи треба прибирати посуд, продукти? - Посуд та продукти необхідно прибрати, або накрити. Чи може препарат викликати алергію? - Цілком можливо, але подібні випадки нами не зареєстровані.

Чи можна обприскувати людей? - Обприскувати людей не можна. Від укусів, роздратувань і т.д. існують спеціальні медичні препарати.

Як мити посуд, якщо на неї потрапить препарат? - Посуд досить вимити звичайним миючим засобом (Гала, Фейрі і т.п.)

Як впливає на продукти? - Якщо препарат потрапив на продукти харчування - їх необхідно викинути.

 

Часті питання при обробці від гризунів

Наскільки ефективні ваші препарати по боротьбі з гризунами? - Препарати дуже ефективні, як правило достатньо 1-2 обробок. 

Через який час після обробки  від гризунів можна знаходиться в приміщенні? - Під час обробки можна не залишати приміщення.

Чи шкідливо для людей? - Так, при потраплянні препарату в організм людини слід зв'язатися з нами, а так само терміново звернутися до лікаря. Але щоб отруїтися людині, потрібно прийняти велику кількість препаратів.

Скільки діє препарат від гризунів після обробки? - У середньому 1-2 місяці (висихає, псується харчова основа)

Як підготувати приміщення до обробки від гризунів? - Спеціальної підготовки приміщень не потрібно.

Скільки часу займає обробка від гризунів? - Залежно від площі об'єкту і зараженості, в середньому обробка 100 кв.м.от гризунів займає ЗО - 40 хв.

Чи треба прибирати посуд, продукти? - Посуд та продукти харчування прибирати не треба. .Але після обробки, бажано виключити поїдання будь-яких продуктів гризунами.

Чи треба мити руки після контакту з препаратом від гризунів? - Так, після контакту з препаратом необхідно ретельно вимити руки милом. 

Чи викликають ваші препарати алергію? - Ні, препарат алергію не викликає.

Можна вагітним бути присутнім при обробці? - Так, при обробці від гризунів вагітним можна знаходиться в приміщенні.

Чи повинен майстер прибирати занепалих гризунів? - Майстер завжди прибирає полеглих гризунів, але тільки в тому випадку якщо це технічно не складно (без розбору конструкцій, гіпсокартонних стін)

Як часто повинні бути виїзди з відлякування кротів? - Відлякування кротів проводяться згідно існуючої технології. Частота виїздів може як збільшуватися, так і скорочуватися - залежно від індивідуальності об'єкта.

Що робити, якщо не буде результату обробки? - Треба зв'язатися з оператором компанії, який все підкаже (телефон вказаний в договорі або заявці).