dez man

Профілактична дезінфекція, дезінсекція, дератизація

phone icon
mail icon
mail icon
м. Івано-Франківськ
вул. Шевченка, 49
if map
bakteria icon
targan icon
muha icon
schur icon
home icon
Питання-відповідь
Наскільки ефективні використовувані препарати при обробці від комах?
Препарати які застосовує наша компанія дуже ефективні, в 90 % випадків достатньо однієї обробки.
Написати адміністратору

Статті >> Боротьба з гризунами – профілактика інфекційних захворювань

  Восени, як правило, хатні миші, щурі та інші гризуни заповзають до осель. Вони завдають значних збитків у побуті, сільському господарстві та інших сферах діяльності людини,  та  є джерелом і переносниками багатьох небезпечних інфекційних захворювань, таких як лептоспіроз, сказ, лейшманіоз, зворотній тиф, геморагічна  лихоманка, рикетсіози, енцефаліти,  туляремія. Особливо небезпечними у розповсюдженні інфекційних захворювань є щурі та миші, оскільки вони найбільше контактують з помешканнями людей, з предметами побуту, продуктами харчування.

  Зараження відбувається через забруднені екскрементами харчові продукти, пошкоджену шкіру при проведенні  сільсько-господарських робіт. Можливе зараження при укусі щуром. Особливу небезпеку можуть становити водойми з застояною водою, болотисті місця, де мешкають пацюки і миші та забруднюють їх своїми виділеннями. Захворювання передається людині внаслідок контакту з такою водою через подряпини шкіри, тріщини, рани або через слизові оболонки.

  З усіх  перелічених інфекцій, які  переносять  мишовидні  гризуни, найбільш поширеною є лептоспіроз – гостре інфекційне захворювання, що протікає із високою гарячкою, інтоксикацією, ураженням нирок, печінки, серцево-судинної та нервової систем.

  Збудники лептоспірозу стійкі до низьких температур, виживають у воді, чутливі до висушування, сонячного проміння, високої температури, кислот та препаратів хлору.

  Щоб запобігти зараженню на лептоспіроз, купатися необхідно тільки у спеціально відведених, облаштованих туалетами водоймах, дотримуватися правил особистої гігієни, не вживати в їжу немиті овочі, фрукти та воду з відкритих водойм.

  Вагоме значення мають профілактичні заходи, що полягають, у першу чергу, в постійному забезпеченні чистоти в помешканнях та навколишньої території. Бажано застосовувати усілякі технічні засоби з метою створення перешкод на шляху доступу гризунів до приміщень.

  Боротьба з гризунами в житлових будинках повинна здійснюватися за принципом суцільної систематичної дератизації. Мешканці повинні контролювати та вимагати від підприємств, які надають житлово-комунальні послуги, організовувати проведення дератизаційних робіт шляхом укладення угод із відповідними спеціалізованими установами.

  Повний комплекс робіт зі знищення  гризунів (дератизація) на  об'єктах усіх форм власності може забезпечити Товариство з обмеженою відповідальністю «Профілактична дезінфекція, дезінсекція, дератизація»