dez man

Профілактична дезінфекція, дезінсекція, дератизація

phone icon
mail icon
mail icon
м. Івано-Франківськ
вул. Шевченка, 49
if map
bakteria icon
targan icon
muha icon
schur icon
home icon
Питання-відповідь
Чи повинен майстер прибирати занепалих гризунів?
Майстер завжди прибирає полеглих гризунів, але тільки в тому випадку якщо це технічно не складно (без розбору конструкцій, гіпсокартонних стін)
Написати адміністратору

Блохи - дуже активні комахи-завойовники. У наші дні вони розповсюджені по всьому світу. Ці комахи є переносниками збудників небезпечних хвороб.

Це  паразити, що живуть на шкірі теплокровних тварин, харчуються: личинка – органічними залишками; доросла тварина - кров'ю ссавців і птахів.  Тривалість їхнього життя від 18 днів до 2 років. 

Ці паразити у пошуках жертви дуже винахідливі. Вони пересуваються стрибками і мають дуже добре розвинений ротовий апарат для висмоктування крові у ссавців і птахів. Завдяки гострим кігтикам комахи добре тримаються на шкірі як з волосяним, так і з пір'яним покривом. Блохи неабияк докучають своєму „господареві". 

   Блохи є переносниками багатьох хвороб. Щурячі блохи поширюють збудників чуми і тифу. У середньовіччя тільки в Європі від чуми померло понад 25 мільйонів людей. Люди захворювали після укусу бліх, які смоктали кров інфікованих щурів. У наші дні блохи також небезпечні, особливо там, де люди не дотримуються правил гігієни, і там, де безперешкодно розмножуються щури. Людські блохи, які паразитують на шкірі людей і тварин, стають причиною шкірного подразнення і розвитку різних небезпечних інфекційних хвороб. Відомо, що ці комахи поширюють небезпечну інфекційну хворобу кроликів - міксоматоз, а також яйця внутрішніх паразитів людей і тварин - стрічкових черв'яків. Людська блоха стрибає вгору більше ніж на 30 см. Яйця і личинки бліх здатні пережити посушливий або холодний період, а дорослі комахи можуть довго обходитися без їжі. Людська блоха,  може обходитися без їжі протягом 125 днів.

   Блохи розповсюдилися практично по всьому світу.